Διαδικασία εισαγωγής μαθητών στην Α΄ Γυμνασίου του Μουσικού Σχολείου Βέροιας

Σας γνωρίζουμε ότι για την εγγραφή μαθητών στην Α΄τάξη Γυμνασίου του Μουσικού Σχολείου Βέροιας για το σχολικό έτος 2019-2020, οι γονείς ή οι κηδεμόνες των μαθητών της ΣΤ? Δημοτικού που επιθυμούν να συμμετάσχουν στη διαδικασία επιλογής, οφείλουν να υποβάλουν αίτηση στο Μουσικό Σχολείο Βέροιας  (Αγία Βαρβάρα ? στο χώρο της πρώην Πανεπιστημιακής Σχολής Χωροταξίας και Περιβάλλοντος. Τηλ. 2331065787) μέχρι  και την  31 Μαΐου και ώρες  από  08:30 έως  14:00 καθημερινά τις εργάσιμες ημέρες.  Μετά το πέρας της 31ης Μαΐου, καμία αίτηση δεν θα γίνεται δεκτή .

Παρακαλούμε να ενημερώσετε όλα τα Δημοτικά Σχολεία του Ν. Ημαθίας  με το συνημμένο έντυπο. “Eνημερωτικό Σημείωμα 2019 moysiko sxoleio

Παρακαλούμε για τις ενέργειές σας .

Ο  Δ/ΝΤΗΣ

Γεωργουδάκης Ιωάννης