Φιλοξενία μαθητών στις κατασκηνώσεις Αγίας Τριάδας Νάουσας

kataskinagiastriadasΣας γνωρίζουμε ότι στη Μαθητική Κατασκήνωση Αγίας Τριάδας Νάουσας από 11-07-2016 έως 24-07-2016 (Β΄ κατασκηνωτική περίοδος), θα φιλοξενηθούν συνολικά εξήντα (60) μαθητές και μαθήτριες δημοτικών σχολείων περιοχής Δήμου Βέροιας.
Ενόψει της λειτουργίας της Μαθητικής Κατασκήνωσης της Αγίας Τριάδας Νάουσας, από 11-07-2016 έως 24-07-2017. Θα πρέπει να επιλεγούν βάσει κοινωνικο-οικονομικών κριτηρίων, εφόσον εκδηλωθεί ενδιαφέρον, ένας (1) μαθητής και μία (1) μαθήτρια από την Δ΄ τάξη και ένας (1) μαθητής και μία (1) μαθήτρια από την Ε΄ τάξη  καθώς και  ισάριθμοι αναπληρωματικοί

Όσοι ενδιαφέρονται να επικοινωνήσουν με τους των τάξεων μέχρι την Δευτέρα 30-5-2016, ώστε να καταρτίσουμε τον πίνακα .

Επισημαίνεται ότι σε περίπτωση που η χωρητικότητα της κατασκήνωσης το επιτρέψει, θα κληθούν για φιλοξενία και αναπληρωματικοί κατασκηνωτές.