Εκδήλωση του Συλλόγου Γονεών για τους μαθητές της ΣΤ΄ τάξης

ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΓΟΝΕΩΝ & ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ

8ου ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΒΕΡΟΙΑΣ                                       Βέροια, 23/05/2017

Προς τους γονείς των μαθητών της ΣΤ΄  τάξης

Αγαπητοί γονείς,

το  Δ.Σ του Συλλόγου Γονέων & Κηδεμόνων του 8ου Δημοτικού Σχολείου Βέροιας προγραμματίζει αποχαιρετιστήρια γιορτή για τους μαθητές της ΣΤ τάξης του σχολείο μας. Η αποχαιρετιστήρια γιορτή έχει προγραμματιστεί για το Σάββατο 27 Μαίου 2017, ώρα 3:30π.μ. Στο πάρκο «Πολυθέαση», περιοχή Κουμαριά (9ο χλμ Βέροιας ? Σελίου) και το πρόγραμμα έχει ως εξής:

• 3:30 μ.μ. άφιξη στο χώρο
  • 3:45 μ.μ. Ξενάγηση στο χώρο και προετοιμασία για τη διέλευση στο στίβο περιπέτειας υπό την επίβλεψη των εκπαιδευτών του χώρου.
  • 5:00 μ.μ. Τοξοβολία υπό την επίβλεψη των εκπαιδευτών του χώρου.
  • 5:30 μ.μ. τα παιδιά οδηγούνται στο χώρο εστίασης του πολυχώρου για φαγητό.
  • 6:00 π.μ Ελεύθερο παιχνίδι
  • 7:30 μ.μ. τέλος της γιορτής και άφιξη των γονέων ώστε να παραλάβουν τα παιδιά τους.
  • Όσα παιδιά δεν επιθυμούν να πάρουν μέρος στις δράσεις θα βρίσκονται στο χώρο της παιδικής χαράς και γενικότερα στον αύλιο χώρο, υπό την επίβλεψη των μελών του Δ.Σ του Συλλόγου .

Παρακαλούμε τους γονείς να λάβουν υπόψη τους τα εξής:

• πρέπει να αφήσουν τα παιδιά στο χώρο στις 3:30μ.μ και να τα παραλάβουν στις 7:30μ.μ.
  • τα παιδιά να έχουν μαζί τους καπέλο, αθλητικά ρούχα, αθλητικά παπούτσια, δεύτερη μπλούζα , μπουφάν και αντιηλιακή κρέμα.
  • Καθ? όλη τη διάρκεια της γιορτής τα παιδιά θα βρίσκονται υπό την επίβλεψη των εκπαιδευτών του πολύχώρου και των μελών του Δ.Σ του Συλλόγου Γονέων & Κηδεμόνων.

Για οποιαδήποτε διευκρίνηση και πληροφορία τα τηλέφωνα του πάρκου  <<ΠΟΛΥΘΕΑΣΗ>> είναι : 2331020868 , 6974700132 Γιώργος

Τηλέφωνο του Συλλόγου Γονέων 6946721623 Τάσος Φυλακτός

το  Δ.Σ του Συλλόγου Γονέων & Κηδεμόνων του