Εκλογές Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων

imagesΣΥΛΛΟΓΟΣ ΓΟΝΕΩΝ ΚΑΙ ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ 8ΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΒΕΡΟΙΑΣ

Αγαπητοί Γονείς και Κηδεμόνες,

Όπως ίσως γνωρίζετε, φέτος ολοκληρώνεται η θητεία του παρόντος Διοικητικού Συμβουλίου του Συλλόγου μας. Έτσι, σύμφωνα με το καταστατικό μας πρέπει να διενεργηθούν οι εκλογές για το νέο Διοικητικό Συμβούλιο, τη νέα Εξελεγκτική Επιτροπή και τους αντιπροσώπους του Συλλόγου στην Ένωση Γονέων.

Το Διοικητικό Συμβούλιο σας καλεί στην τρίτη κατά σειρά Γενική Συνέλευση για την πραγματοποίηση των εκλογών τη Δευτέρα 19 Δεκεμβρίου 2016 και ώρα 1:00 το μεσημέρι στην αίθουσα πολλαπλών εκδηλώσεων στο χώρο του σχολείου.

Παρακαλούμε επίσης όποιος ή όποια γονέας – κηδεμόνας προτίθεται να συμμετέχει στο Διοικητικό Συμβούλιο ας επιστρέψει το παρόν έγγραφο με το ονοματεπώνυμο προς διευκόλυνση κατάρτισης του ψηφοδελτίου.

Πληρ: Φυλακτός Αναστάσιος, 6946721623

Το Διοικητικό Συμβούλιο