Βαθμολογία Α Τριμήνου 2020-21

Σύμφωνα με τις οδηγίες του Υπουργείου Παιδείας και θρησκευμάτων , η  βαθμολογία (τάξεις Γ έως και ΣΤ) για το Α’ Τρίμηνο θα αποσταλεί μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου στους γονείς/κηδεμόνες των μαθητών.

Η αποστολή θα γίνει μέσω αυτοματοποιημένου συστήματος του Π.Σ. Myschool. Παρακαλούμε ελέγξτε τα email σας και μην απαντήσετε στο μήνυμα που θα παραλάβετε (Σε περίπτωση που δεν το λάβατε κοιτάξτε πρώτα στην ανεπιθύμητη αλληλογραφία και στην συνέχεια, αν χρειαστεί, επικοινωνήστε στο email του σχολείου 8dimver@sch.gr

Οι υπεύθυνοι εκπαιδευτικοί των Α & Β τάξεων, όπου δεν υπάρχει βαθμολογία,  θα γνωστοποιήσουν στους γονείς/κηδεμόνες των μαθητών τον τρόπο ενημέρωσής τους για την πρόοδο των παιδιών τους.