??Φιλίππειος δρόμος ??

filip“Ενημέρωση των μαθητών Δημοτικού σχολείου (Δ?, Ε? &  ΣΤ?) για συμμετοχή στον λαϊκό αγώνα 1000μ. , Φιλίππειος δρόμος”

Την Κυριακή 11 Δεκεμβρίου 2016 θα πραγματοποιηθεί ο 5ος Φιλίππειος δρόμος ο οποίος θα περιλαμβάνει και αγώνα 1000μ δημοτικών Σχολείων των μαθητών της  Δ?, Ε? & ΣΤ, εντός της πόλης της Βέροιας, με εκκίνηση το Δημαρχείο της Βέροιας και τερματισμό στην ίδια τοποθεσία. Ώρα εκκίνησης 12:30μ.μ

Στην Προκήρυξη 5ου Φιλίπειου Δρόμου  που σας επισυνάπτουμε υπάρχει και η ηλεκτρονική δ/νση εγγραφών www.sdverias.gr/registerkids) και κάποιες λεπτομέρειες του αγώνα.

Εγγραφές μπορεί έκτος από ηλεκτρονικές να γίνουν και την ίδια ημέρα 11/12 με την παρουσία των γονέων από τις  11:00 έως 12:15 μ.μ στην γραμματεία των αγώνων η οποία θα βρίσκεται στο προαύλιο του Δημαρχείου της Βέροιας.